Enerji verimliliği 21. yüzyılın en belirleyici konularından biri haline gelmiştir. Enerji elde edilen kaynaklarındaki sınırlara rağmen, küresel ölçekli enerji tüketiminin artması, doğru orantılı olarak enerji fiyatlarına yansımakta ve çok yönlü olarak dünya üzerinde biyolojik, ekolojik, ekonomik dengelerin değişmesine sebebiyet vermektedir. Uzun vadede, sürdürülebilirlik adına dünyamıza ve gelecekteki toplumlara kalıcı olarak bıraktığımız olumsuz etkilerin bugün daha fazla farkında olmak zorundayız. Enerji tüketimimizi rehabilite ederek, tercihen enerji verimliliği daha yüksek teknoloji ve uygulamalara yönelmeli, yatırmlarımızı ve üretim organizasyonlarımızı bu doğrultuda yönlendirmeliyiz.

Enerji maliyetlerinin yükselişi; ekonomilere ve ekonomilerin itici gücü olan üretici kurum ve kuruluşların işletme giderleri üzerindeki yükü artık ciddi boyutlara ulaşmıştır.

Buztepe Soğutma  üzerine düşen sorumluluğun bilincinde olarak daha iyi izolasyon sağlayan ürünler geliştirmeye başlamış, enerji verimliliği daha yüksek soğutma sistemleri için AR-GE çalışmalarını başlatmıştır.

 

 

 

 

Soğuk depo Panelleri, Panel İmalatı ve Montajı

Paslanmaz, küflenmez krom nikel duvar panelleri

ısı sızdırmaz su geçirmez izolasyonlu zemin panelleri

Modüler soğuk depolar, soğuk oda imalat ve montaj işlemleri

Et muhafaza odaları, et şoklama ve muhafaza depoları ( eksi odaları )

sürgülü (kayar tip) soğuk oda geçis kapıları

Isı sızdırmaz yüksek kaliteli soğuk hava deposu kapıları

Merkezi sistem tek motorlu soğutma sistemleri

Split ve endüstriyel tip soğutma üniteleri, üretim montaj işlemleri

Nemlendirme Sistemleri, Soğuk depo nemlendirme

LED çözümleri

 

 

 

 

 

 © Buztepe Soğutma Sistemleri, Mehmet BUZTEPE' nin Tescilli Markasıdır.

Tüm hakları saklıdır. @2013
Soğuk oda - Soğutma cihazları - Soğuk hava deposu - Soğuk oda sistemleri- Soğuk oda panelleri - Şoklama -   Sandviç panel - Soğutma sistemleri Soğutma Hava perdesi - Şok cihazları - Endüstriyel panel - İzotermik kapılar - Soğutucular - Buzhane - Soğuk depo